kup voucher na skok/kup voucher

Podaruj komuś wspaniałe, emocjonujące i niezapomniane wspomnienia z lotu w chmurach…

CENY:

– Voucher na skok w tandemie Z INSTRUKTOREM z 4000 m: 665 zł (5% rabatu)

– Voucher na skok w tandemie Z INSTRUKTOREM z 4000m z USŁUGĄ WIDEOFILMOWANIA I ZDJĘĆ : 930 zł (5% rabatu)

kup voucher na skok

podaruj-skok

czy mozna sprawić komuś lepszy prezent, niż podarowanie w ramach szczególnej okazji wspaniałych wspomnień? Emocji? Niezapomnianych chwil?

Proponujemy oderwanie się  /dosłownie i w przenośni/ od szarej rzeczywistości. Okazją mogą być urodziny, imieniny, rocznica ślubu, zaręczyny – czy czego tam sobie zapragniecie.

A może spędzacie wakacje nad morzem i chcąc na chwilę oderwać się od „plażingu” chcesz zapewnić ważnej dla Ciebie osobie trochę więcej emocji, niż to gwarantuje walka o parawan?:)

W ramach oferty nadbałtyckiej strefy spadochronowej  – Strefy Bałtyk, możecie zakupić voucher na skok w tandemie.

Oferujemy także możliwość uwiecznienia chwili skoku w postaci videofilmowania – co skutkuje otrzymaniem – tuż po oddanym skoku – płyty wraz z nagraniem ze skoku i fotografiami.

Voucher możecie zakupić na stronie internetowej www.strefabaltic.pl, wpisując dane swoje, lub osoby, która ma wykonać skok. Otrzymujesz od nas na wskazany adres mailowy – elektroniczną wersje vouchera, którego kod aktywuje się po dokonaniu wpłaty na nasze konto.

Jeśli zechcesz, prześlemy na wskazany przez ciebie adres namacalną wersję vouchera na skok ze spadochronem nad morzem – wersję papierową /wydrukowaną na kartoniku/.

Ustalamy datę i godzinę skoku i lecimy!:)

kup voucher na skok