SKOKI TRENINGOWE i trening w tunelu

Skoki treningowe z instruktorem i treningi w tunelu, pozwalają doskonalić swoje umiejętności na każdym etapie szkolenia spadochronowego oraz po nim.

 

1.Skoki coachowane

CENY:

– Skok coachowany 220 zł

  • Pakiet 5 skoków coachowanych:   1050 zł
  • Pakiet 10 skoków coachowanych :  2000 zł
  • Skok kontrolny/wznawiający (KTS): 220 zł

Zarezerwuj skok coachowany

Nieważne czy przygotowujesz się do egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji, po uzyskaniu którego będziesz mógł wykonywać skoki bez nadzoru instruktora, czy jesteś samodzielnym skoczkiem i potrzebujesz treningu na zaawansowanym poziomie u nas znajdziesz trenera (coacha) który przygotuje plan treningowy umożliwiający osiągnięcie oczekiwanego celu.

Skok treningowy (coachowany) zaczyna się od określenia oczekiwań skoczka przez przygotowanie teoretyczne, niezbędne  ćwiczenia naziemne, przygotowanie sprzętu odpowiedniego do wykonania określonego skoku.

Wszystko odbywa się w oparciu o następujący schemat : SKOK, nagranie video , omówienie wykonywanych zadań, sugestie dotyczące niezbędnych korekt i kolejnych ćwiczeń.

 

2.Trening w tunelu

Trening w tunelu aerodynamicznym – jest doskonałym uzupełnieniem szkolenia spadochronowego na każdym etapie zaawansowania.

CENY:

– Godzina treningu tunelowego430 euro (cykle 7,5 minuty -53,75 euro)

– Godzina coachingu tunelowego RW, free :  100 euro

Zarezerwuj trening w tunelu

 
Od podstawowych umiejętności utrzymywania poprawnej sylwetki tzw. płaskiej (belly position), przez naukę latania na plecach (back-flying), która to jest bazową do pozycji wertykalnych, takich jak (sit-flying) pozycja siedząca  i  (head-down) pozycji głową w dół – przy których średnia prędkość opadania to 270-300km/h .
Najnowszym trendem skydivingu jest dynamicflying – który łączy w sobie wszystkie techniki przemieszczania się w powietrzu w pionie i poziomie, z mniejszą i większą prędkością, w zespołach 2 osobowych i dużych grupach .
Jedno jest pewne – gdyby nie dostępność i treningi w tunelach aerodynamicznych dzisiejszy poziom polskiego i światowego skydivingu nie wyglądałby tak perspektywicznie jak terazOgraniczeniem jest tylko wyobraźnia .Warto też dodać że w tunelu aerodynamicznym, szkolenie w formie świetnej zabawy, mogą zacząć nawet dzieci w wieku przedszkolnym.